Slatek

Ota yhteyttä

Timo Huuki

toimitusjohtaja

yrityksen johto ja tarjouslaskenta

0207 860 214, 0400 687 490

timo.huuki@slatek.fi

Matti Huuki

varatoimitusjohtaja

markkinointi ja tarjouslaskenta

040 588 6735

matti.huuki@slatek.fi

Mikko Huuki

tuotekehitysinsinööri

valvomot ja tuotekehitys

0207 860 219, 040 7515 285

mikko.huuki@slatek.fi

Jari Kaakinen

tekninen johtaja

suunnittelu ja tuotanto

0207 860 217, 0400 289 533

jari.kaakinen@slatek.fi

Henna Huuki

toimistopäällikkö

taloushallinto

040 151 1000

henna.huuki@slatek.fi

Jussi Tervamäki

projektipäällikkö

projektien hoito

0207 860 216, 040 722 4541

jussi.tervamaki@slatek.fi

Jyri Säilävaara

huoltopäällikkö

huoltopalvelut, Slatek Service

0207 860 222, 040 578 6198

jyri.sailavaara@slatek.fi

Jukka Pähtilä

tuotantopäällikkö

keskustuotanto

0207 860 207, 0400 295 505

jukka.pahtila@slatek.fi

Risto Huuki

hallituksen puheenjohtaja

risto.huuki@slatek.fi